SAM_4316

Gruodžio 11 d. vyko seminaras – viešoji konsultacija „Apgyvendinimo ir kitų su apgyvendinimu susijusių paslaugų sveikatos sauga”

2015 m. gruodžio 11 d. 10 val. Nalšios muziejaus salėje vyko Vilniaus visuomenės sveikatos centro Švenčionių skyriaus kartu su BĮ Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centru organizuotas seminaras – viešoji konsultacija, tema: „Apgyvendinimo ir kitų su apgyvendinimu susijusių paslaugų sveikatos sauga”.
SAM_4318

Renginio metu buvo aptarti aktualūs apgyvendinimo paslaugų teikimo reikalavimai. Visuomenės sveikatos specialistai pateikė aktualią informaciją apie kontrolės metu dažniausiai nustatomus pažeidimus, supažindino su užkrečiamųjų ligų keliama rizika apgyvendinimo paslaugų teikėjams ir vartotojams, taip pat atsakė į auditoriją dominančius klausimus, kurie dažniausiai kyla teikiant apgyvendinimo paslaugas.

Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro l. e. p. direktorė T. Kuznecova pristatė galimybes reklamuotis tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR, kuri vyks 2016 m. sausio 22-24 dienomis Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose.

Dalyvavusieji seminare liko patenkinti aktualia lektorių pateikta informacija, kuri buvo naudinga ne tik apgyvendinimo įstaigų savininkams, bet ir Cirkliškio profesinio rengimo centro auklėtiniams, skiekiantiems įgyti Kaimo turizmo organizatoriaus specialybę.

Kadangi seminaras dalyviams paliko gerą įspūdį, ateityje planuojama organizuoti ir į kitus paslaugų teikėjus orientuotus seminarus, apie kuriuos informuosime Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro svetainėje –  www.infosvencionys.lt bei centro facebook paskyroje.

Negalėjusiems dalyvauti, tačiau norintiems susipažinti su seminaro metu pateikta informacija, siūlome peržiūrėti seminaro medžiagą:

„Apgyvendinimo paslaugų sveikatos saugos reikalavimai. Leidimų – higienos pasų išdavimo ypatumai“

Infekcinės ligos

Apgyvendinimo paslaugų teikimo reikalavimų užtikrinimas