f0f655bf40aac25b5aba8e1d0de0942abec6c4ea

Tarptautinis muzikinis projektas „Shades of the World“

Tarptautinis muzikinis projektas, savo muzikoje apjungiantis įvairių tautų tradicinę liaudies muziką, džiazą ir improvizaciją.
Šiame visuotinio susvetimėjimo amžiuje dažnai sunkiai sekasi suprasti vienam kitą, tautai – kitą tautą, jos papročius. Galbūt kalbos, kaip įrankio jau ir nebe užtenka? Galbūt dabar tegalime pažvelgti vienas kitam giliai giliai į širdį, pridėjus pirštą prie pulso palaistyti šaknis ir užsimerkus tyloje suklusti? Va, girdit? Ta melodija, kuri iš amžių glūdumos atklydo tiesiai pro pravertą langą, ji pasakoja legendą apie kinų šalį. O štai tas vėjo gūsis, kurio beveik net ir nejusti – tai vėjas nuo sijono klostės, nes šį sijoną dėvi dervišas ir sukasi ir sukasi paskendęs, susiliejęs su garsais. Tas trenksmas, nuo kurio net krūptelėjote – tai Afrikos širdy įvykę šokiai: kai ten smagu, visi triukšmauja ir daug daug juda, daug siūbuoja. Bet, paklausyk toliau…
„Shades Of The World“ tarptautinis muzikinis projektas, kuris gimė iš noro pažinti įvairių pasaulio kultūrų muziką, o kartu su ja ir jos žmones, pačią giliausią jų sąmonės dalį. „Shades Of The World“ – tai kelionė po pasaulį, nardant po improvizacijos ir džiazo labirintus su rankoje sugniaužtu, prie širdies priglaustu brangakmeniu, kurį per milijonus metų krislelis po krislelio užaugino kiekviena tauta.

www.renginiai.lrt.lt informacija.

unnamed