baidares 3

Aktyvus laisvalaikis – depresijos, nerimo, nemigos priešas

Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centras teikė paraišką Švenčionių rajono savivaldybei sveikatos rėmimo programoje ir gavo finansavimą numatytoms veikloms įgyvendinti. Pagrindinis projekto tikslas – aktyviu laisvalaikiu atitraukti žmones nuo kasdieninių rūpesčių, nerimo, baimių bei atskleisti puikią sporto šaką – plaukimą baidarėmis.

Šiuo projektu norėjome Švenčionių rajono gyventojams padovanoti antistresinę dieną plaukiant baidarėmis Kaltanėnai – Švenčionėliai. Plaukimas būna ne vien fizinis irstymasis vandeniu, bet ir emocinis irstymasis pokalbiuose, tyloje, juoke. Dar vienas plaukimo baidarėmis privalumas yra tiesioginė nauda sveikatai. Fizinis aktyvumas gerina nuotaiką, mažina nerimą, daro teigiamą įtaką miegui. Taisyklingai irkluojant dirba visas kūnas.

Projekto veiklos buvo įgyvendintos liepos 30 dieną. Puikus oras, nuostabi kompanija, gaivus Žeimenos upės vanduo, ideali sporto treniruotė irkluojant 6 val. Po plaukimo visi plaukikai džiaugėsi, kad įvykdė mėnesio sporto krūvį per vieną dieną.

Žinome, kad projekto tikslas tikrai buvo pasiektas, dėkojame Švenčionių rajono savivaldybei, kad patikėjo mūsų idėja ir skyrė finansavimą.

baidares 2 baidares 1 baidares 3