il10xd11873

Europos jaunimo informavimo taškas Švenčionyse

2016 m. rugsėjo 19 d. Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir tapo Europos jaunimo informacinio tinklo „Eurodesk“ dalimi.
„Eurodesk“ veikia 34 Europos šalyse ir teikia išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Lietuvai įstojus į ES, „Eurodesk“ tinklo veikla prasidėjo ir mūsų šalyje. Nacionalinis partneris – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – įsiliejo į tinklo veiklą 2004 metais. Per daugiau nei dešimtmetį prie tinklo veiklos prisijungė beveik visa Lietuva.

Organizacijoms, norinčioms tapti „Eurodesk“ Lietuva atstovais regionuose, keliami konkretūs patirties, įgūdžių, žmogiškųjų ir techninių išteklių reikalavimai, kuriuos atitikusios organizacijos gali tapti „Eurodesk“ informacijos tašku savo regione. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba įvertino Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro siekius ir centro direktorės Tatjanos Kuznecovos kompetenciją bei pakvietė įsilieti į „Eurodesk“ tinklą.
Spalio mėnesio pabaigoje įvyks oficialus Europos jaunimo informacijos tinklo pristatymas mūsų rajono jaunimui. Švenčionių rajone atidarytas informacinis taškas atvers kelius į Europos informacinių paslaugų tinklo jaunimui „Eurodesk“ veiklą ir gaus unikalią prieigą prie informacijos jaunimo mobilumo ir ES teikiamų galimybių jauniems žmonėms.

Informaciją parengė Tatjana Kuznecova, Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė, tel. (8 387) 51047 el.p. svencioniuturizmas@gmail.com