Bėlio ežero klonis

Filmuko „Bėlio ežero salos paslaptis“ pristatymas

Įgyvendinome projektą „Bėlio ežero salos paslaptis“ ❤
Esame labai laimingi ir norime oficialiai su Jumis visais pasidalinti galutiniu projekto „Bėlio ežero salos paslaptis“ rezultatu – Mariaus Semaškos kurtu filmuku apie Bėlio ežero salą.
Asmeniškai mums šis video, kaip kūdikis – pats mieliausias, gražiausias, jaukiausias, šiurpuliukus sukeliantis.
Tikime, kad kiekvienas iš jūsų žiūrėdamas šį filmuką galės leisti savo vaizduotei taip pat padėlioti vaizdus, kaip galėjo atrodyti ta paslaptingoji bronzos amžiaus polinė gyvenvietė. Dar iki projekto įgyvendinimo žinojome, kad norime, jog būtent Marius Semaška sukurtų šį filmuką. Žiūrėdami jį jaučiame ypatingą Mariaus aurą. Kiek daug darbo įdėta filmuojant kiekvieną akimirką, kiekvieną saulės spindulį, kiekvieną vandens spindėjimą. Visi vaizdai šiame filmuke nufilmuoti aplink Bėlio ežerą bei salą jame.
Tai dar vienas nuostabus filmukas, kuris atskleidžia Švenčionių krašto grožį, jaukumą, ypatingą istoriją ❤
Projektas įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos (Lietuvos kultūros taryba (ltkt.lt)) bei Švenčionių rajono Savivaldybės lėšų dėka. Esame dėkingi už skirtas lėšas ir pasitikėjimą.
Tai buvo trečiasis Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro projektas, susijęs su Bėlio ežero sala. Bet dar tikrai ne paskutinis. Turime gražių idėjų, kurios laikui bėgant pavirs realybe.
ltkt-logo-large