ijmzdn12338

Nominuoti rajono verslininkai, šiais metais nusipelnę didžiausios padėkos

Gruodžio 9 d. Švenčionių miesto kultūros centro gausiai užpildytoje salėje vyko „Padėkos verslui dienos“ renginys, kurio metu už sėkmingas iniciatyvas, veiklos rezultatus, indėlį į Švenčionių rajoną bei Lietuvos ekonomiką apdovanoti rajono verslininkai.

Nominacija „Už sėkmingą verslo pradžią“ įteikta UAB „Žalia smilga“ (vadovė Aušra Šinkūnienė). Ši ambicinga kavinė duris klientams atvėrė 2015 m. vasaros pabaigoje, teikia ne tik maitinimo paslaugas, bet ir maistą išvažiuojamiesiems pobūviams bei furšetams.

Nominacija „Už metų verslo plėtrą“ atiteko UAB „AgroEtalon“ (vadovas Naurimtas Antanavičius). Sparčiai tobulėjanti bendrovė, kurios pagrindinis tikslas yra modernizacija, leidžianti pasiekti aukščiausią gaminamos produkcijos kokybę, savo veiklą pradėjo lygiai prieš 5 metus. Pagrindinė veiklos sritis yra miško gėrybių – grybų ir uogų – supirkimas, perdirbimas bei didmeninė prekyba. Didžiausia dalis (apie 90%) visos pagamintos produkcijos yra eksportuojama į vakarų Europos šalis, likusi parduodama Lietuvoje.

Nominaciją „Už darnų šeimos verslą“ pelnė 2011 m. duris plačiai atvėręs UAB „Švenčionėlių sveikatos centras“ (vadovai Ramunė ir Viktoras Paškevičiai). Šiuolaikiška klinika teikia kokybiškas paslaugas bei orientuojasi į ilgalaikį santykių kūrimą, o ne trumpalaikę komercinę sėkmę. Siekiama, kad kiekvienas asmuo, apsilankęs šiame sveikatos centre, liktų išgirstas ir suprastas, išsprendęs ar bent jau išsiaiškinęs jį kamuojančią sveikatos problemą. Centrą jau pasirinko 1200 mūsų rajono gyventojų.

Nominaciją „Už verslo vystymą kaime“ atsiėmė jau daugiau nei 17 metų sėkmingai dirbanti miškininkystės ir medienos ruošos srityje E. Grigonio IĮ (savininkas Eduardas Grigonis). Ši įmonė sėkmingai įgyvendina kaimo infrastruktūros projektus, atsakingai parengia miškotvarkos projektus ir atlieka visus darbus naudodami modernią miškininkystės techniką. Suburta komanda leidžia pasiekti išskirtinių rezultatų, įmonės vadovas garantuoja darbų kokybę ir savalaikį prisiimtų įsipareigojimų vykdymą. Todėl pasitikėjimas įmone stiprėja, o darbo apimtys nuolat auga.

Nominacija „Jaunas ir verslus“ įteikta UAB „Zabiela“ (direktorius Rokas Zabiela, direktoriaus pavaduotojas Deividas Maminskas). Jai priklauso vienintelė ginklų ir medžioklės prekių parduotuvė bei šaudykla Švenčionių rajone „Hunter“. Įmonė sėkmingai gyvuoja ir vykdo veiklą ir plėtrą, prekybą ginklais, drabužiais, avalyne, fejerverkais bei kitais medžioklės ir laisvalaikio atributais jau pustrečių metų. Taip pat teikia šaudyklos, ginklo remonto ir restauravimo paslaugas. Tai ambicinga ir socialiai atsakinga įmonė, siekianti kuo maksimaliau patenkinti savo krašto bei visos Lietuvos žmonių lūkesčius medžioklės rinkoje.


Renginio metu iškilmingai pasirašytas Švenčionių rajono savivaldybės (Lietuvos Respublika) ir Gluboko rajono deputatų Tarybos (Baltarusijos Respublika) susitarimas. Numatyta, kad abi sutarties šalys įsipareigoja nuolat keistis informacija ir patyrimu apie savivaldybės veiklą ir socialinį, ekonominį šalių vystymąsi; teikti pagalbą sudarant ir realizuojant sutartis, finansuojant konkrečius ekonomikos projektus ir programas;
padėti plėtoti švietimo įstaigų, organizuojant mokinių susitikimus, mokinių ir mokytojų delegacijų mainus, veiklą; gerinti kontaktus su kultūros įstaigomis, susivienijimais, kūrybiniais kolektyvais, padėti gilinti žinias apie abiejų šalių tradicijas ir kultūrą; bendradarbiauti ekologijos srityse, koordinuoti ir visapusiškai remti renginius, skirtus užkirsti kelią aplinkos taršai; plėtoti bendradarbiavimą verslo srityse.

Šiltą ir šventišką Padėkos verslui dieną vainikavo „Domino“ šokėjai (vadovė Daiva Gerojimaitė) ir atlikėja iš Pabradės Karolina Lyndo.

Informaciją parengė Tatjana Kuznecova, Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė, tel. (8 387) 51047, el. p. svencioniuturizmas@gmail.com