iz3eb912306

Savanorystė projekte „ATRASK SAVE“

Teikiant savanoriškos veiklos organizavimo paslaugas projekte „Atrask save“ jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 metų suteikiama galimybė įgyti patirties savanoriaujant įvairaus profilio (meno, aplinkosaugos, sporto, socialinės srities, sveikatos apsaugos ir kt.) organizacijose, įstaigose, institucijose. O dabar ir Autoklube „4×4 Švenčionys“ (akredituotas nuo 2016 m. lapkričio 1 d.).

 

Autoklubas „4×4 Švenčionys“ tai jauna, veržli ir didelių tikslų turinti asociacija, skaičiuojanti jau penkerius gyvavimo metus, kurios tikslas – suburti ir vienyti jaunimą, besidomintį automobiliais ir automobilių sportu. Autoklubas nuolatos ieško būdų, kaip sudaryti sąlygas automobilių gerbėjams keistis naudinga informacija ir bendrauti, teikia organizacinę ir techninę pagalbą klubo nariams, vykdo variklinių transporto priemonių ir variklių detalių gamybą, techninę priežiūrą ir remontą. Klubas organizuoja įvairius renginius, bendrauja su informavimo priemonių atstovais.
Savanoris turi galimybę dalyvauti organizacijos veiklose: motorinių transporto priemonių ir variklių detalių gamyboje, techninės priežiūros ir remonto veikloje, renginių organizavime (pagalba organizuoti kultūrinius renginius, kalendorines šventes, susitikimus su įdomiais žmonėmis bei specialistais, informacijos apie renginius sklaida, pagalba paruošiant patalpas ir kt.), pagalba organizuojant projektuose ir įgyvendinant numatytas veiklas, administruoti projektus ir kt. Savanorystės trukmė nuo 20 iki 25 val. per savaitę, todėl per dieną savanoriavimui reiktų skirti nuo 4 iki 5 val., esant būtinumui (organizuojant renginį) darbas vyktų ir šventinėmis dienomis. Darbo grafikas derinamas su kiekvienu savanoriu atskirai. Savanoriams vadovaus paskirtas atsakingas asmuo, kuris prižiūrės darbus ir suteiks visą savanoriams reikalingą informaciją bei padės kilus problemoms ar neaiškumams.
„Nuo 2016 m. lapkričio 10 d. sėkmingai savanoriauju Autoklube „4×4 Švenčionys“ ir esu labai patenkintas naująja veikla, įgaunu vis daugiau įgūdžių dirbdamas komandoje, vykdydamas klubo numatytas veiklas. Džiaugiuosi pasirinkęs savanorystę autoklube, jaučiuosi naudingai ir prasmingai leidžiantis laiką. Tad kviečiu jaunimą prisijungti prie šios puikios ir veiklios komandos“, – dalinasi įspūdžiais savanoris S. Štukin.
Gyveni Švenčionyse? Turi laisvo laiko ir domiesi automobiliais bei automobilių sportu? Turi organizacinių gebėjimų, esi sąžiningas, atviras naujovėms ir turi gebėjimų dirbti komandoje? Autoklubas turi tau pasiūlymą. Ką manai apie savanorystę autoklube „4×4 Švenčionys“?
Norinčiam savanoriauti asmeniui reikia susisiekti su Vietos JGI koordinatore Ramune Jakubėniene (el. paštas: ramune.jakubeniene@gmail.com, mob. tel.: +370 625 93 390) arba su savanorystės mentore Tatjana Kuznecova (el. paštas: svencioniuturizmas@gmail.com, mob. tel. +370 694 47 920).
Informaciją parengė Vietos JGI koordinatorė Ramunė Jakubėnienė